Kampinformatie

In augustus gaan wij op kamp! Je kan alle info over het kamp nalezen in ons kampboekje! Dat vind je hier: Kampboekje_2024 

Voor verdere vragen kan je terecht bij de groepsmailadressen: 

Sloepies: sloepies@chirozevendonk.be 📧
Speelclubs: speelclubs@chirozevendonk.be 📧
Rakwis: rakwis@chirozevendonk.be 📧
Titos: titos@chirozevendonk.be 📧
Ketis: ketis@chirozevendonk.be 📧
Aspis: aspis@chirozevendonk.be 📧